ارسال پیامک تبلیغاتی کدپستی پیام ایران

ارسال پیامک تبلیغاتی بر اساس کدپستی کشور

میتوانید بر اساس کدپستی ، منطقه مورد نظرتون پیدا کنید و ارسال پیامک هدفمند داشته باشید.

اداره پست کشور برای هر استان، شهر و خیابان در ایران ارقامی بصورت کدبندی در نظر گرفته است که این کدها کنار هم بگذاریم، کدی تقریبا ۵ رقمی شکل میگیرد و در ادامه برای هر کوچه و واحد مسکونی یک کد در ادامه کد قبلی در نظر گرفته است که مجموع اینها یک کد ۱۰ رقمی میسازد که به آن کدپستی نیز میگوییم.
کد پستی برای هر واحد منحصر بوده و معرف شهر و مکان و خیابان مدنظر میباشد.
حال برای خرید سیم کارت مهمترین چیزی که از شما میگیرند آدرس دقیق محل سکونت و همچنین کدپستی دقیق میباشد.
در پنل اس ام اس پیام ایران این قابلیت وجود دارد که به شماره های یک منطقه بر اساس کدپستی ارسال پیامک انبوه داشته باشید.

برای این کار نقشه های شهرهای مهم در سامانه برای کاربران قرار دادیم و شما میتوانید نقشه های کدپستی شهرتهران که خود نیز به چند دسته از جمله: تهران شمال، تهران شمال شرق ، تهران غرب، تهران جنوب شرق ، تهران جنوب غرب (کل تهران پوشش داده شده) و همچنین شهرهایی مانند: رشت ، اصفهان، تبریز، کرج، تبریز، سبزوار ، نیشابور، شیراز، مشهد، یزد، تبریز ، کاشان، اردبیل، همدان، خرم آباد،قم ، ارومیه و زنجان را بصورت رایگان در اختیار داشته باشید و منطقه مورد نظر خودتون رویت کرده و کد پستی منطقه یادداشت نمایید و در منوی ارسال بر اساس کدپستی ، به منطقه هدف خود ارسال پیامک تبلیغاتی انجام دهید.

لازم به ذکر که ارسال پیامک بر اساس کدپستی در شهر مدنظر، هم میتوانید همراه اول باید و هم ایرانسل.
درواقع هنگام ارسال شما تصمیم میگیرید که ارسال پیامک کدپستی به همراه اول داشته باشید یا ارسال پیامک به کدپستی شماره های ایرانسل.

ارسال اس ام اس براساس کدپستی با تمامی اپراتورهای سامانه قابل ارسال میباشد و همچپنین میتوانید خط اختصاصی خریداری نمایید تا پس از ارسال روی خط اختصاصی خود از مخاطبین دریافت پیامک داشته باشید.

در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ابهام با پشتیبانی و فروش سامانه پیام ایران در ارتباط باشید.
سپاسگزاریم

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *